Kdo jsme

Jsme zábavní, jsme týmoví, jsme profesionální.

DJs

Jiří Pošík

DJ Jirka Pošík

Jako DJ a moderátor působí od roku 1998 a má za sebou již přes 1500 různých akcí od diskoték, přes svatby až po firemní/soukromé večírky. Od roku 2000 také pracuje na rádiu Impuls, RockZone a Český Impuls.

Jeho doménou je hudba od 60.let až po tu dnešní. Nejraději hraje oldies (60.-90. Léta), československé hity a současnou moderní hudbu. Zahraje Vám ale v podstatě cokoli. Umí připravit i karaoke párty a videodiskotéku.

DJ Josef Douda

DJ a VDJ se zkušenostmi z mnoha klubů. Profesionálně působí od roku 1992. Již 9 let je rezidentem klubu Solidní nejistota. Dále ho můžete vidět v Lidovém domě ve Kbelích, nebo v klubu Kaskáda v Solenicích (Orlík). Má připraven bohatý hudební archív od 60. let až po současnost. Nabízí i možnost videodiskotéky, kterou lze vylepšit karaoke.

DJ Míra Vároš

Mirek je DJ od roku 1993 a má za sebou více než 2500 akcí. Jeho nejhlavnější náplní je nyní světelná a zvuková technika. Kompletně zajistí veškerou potřebnou techniku, odborně zapojí a ozvučí Vaši privátní akce či velký koncert.

Jako DJ Vám zahraje hudbu od 60.let po milénium.

DJ Lukáš Váňa

Lukáš stojí za mixážním pultem od roku 1985 a jeho doménou jsou především diskotéky a kluby. Specializuje se na elektro hudbu, rock a house, ale zahraje Vám i 70. – 90. Léta

Moderátoři

Míra Vároš

Mirek není žádný moderátorský nováček. Jeho zkušenosti mu závidí nejeden kolega. Moderuje firemní akce, karaoke, akce v klubech – miss mokré tričko, soutěže, společenské akce, plesy, prezentačních akce, např. veletrhy a kongresy a další. Moderoval finále Miss High School v klubu Óčko, moderoval v klubu Face To Face.

Vlasta Korec

Vlastimil Korec

Herec, televizní a rozhlasový moderátor. Moderuje v Rádiu Impuls a TV Prima Family. Moderoval dvě řady reality show VyVolení. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, hrál ve Státním divadle Ostrava, později studoval i na brněnské JAMU. V Brně hrál v Národním divadle a v Divadle bratří Mrštíků. V Praze hrál v Karlínském hudebním divadle, divadlech Spirála, Pyramida – Goja Music Hall, Kalich, Milenium, Broadway. V Plzni hostoval v DJKT Plzen – Velké divadlo, komorní divadlo. Vlastovým koníčkem jsou také závody offroadových speciálů nebo potápění.